• Nasza Majka Pietryszka najbardziej zaangażowaną wolontariuszką w regionie łódzkim. Maja zajęła 1. miejsce w konkursie Wolontariusz Roku Korpusu Solidarności 2023 – poinformowała dziś z dumą Grupa Wolontarystyczna “Agrafka”.

    Jak donoszą “Agrafki”, Maja pełni w grupie wiele funkcji, m.in. prowadzi zajęcia twórcze i integracyjne w placówce opiekuńczo-wychowawczej w Porszewicach, pomaga odrabiać lekcje, nadrabiać braki szkolne i uwierzyć w siebie dzieciom z Placówki Wsparcia Dziennego “JUNIOR”, wspiera w aktywizacji osoby z niepełnosprawnością z Warsztatu Terapii Zajęciowej w Pabianicach czy dba o aktualizację “agrafkowego” kalendarza działań.

    Maja to nasza Pozłacana Agrafka, która w roku szkolnym 2022/2023 była najbardziej aktywną wolontariuszką w naszej grupie – mówi Agnieszka Jaksa, szefowa “Agrafki”. – Maju, bardzo bardzo cieszymy się, że komisja doceniła lata Twojej pracy, zaangażowania i życzliwości. Dziękujemy za Twoją piękną i wartościową pomoc drugiemu człowiekowi. Jesteśmy dumni! Ściskamy Cię i świętujemy razem z Tobą!

    Maja Pietryszka odbierze swoją nagrodę na Łódzkiej Gali Wolontariatu, która odbędzie się 7 grudnia. Weźmie także udział w konkursie na poziomie ogólnopolskim.

    foto: Agrafka

    Udostępnij