• Mamy dla Ciebie zupełnie nowy świąteczny koncert maestra André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa! Zrób sobie i swoim bliskim niezapomniany prezent i kup bilety do kina na absolutnie oszałamiające „Śnieżne Boże Narodzenie z André Rieu”!

  Co roku maestro organizuje w swoim rodzinnym Maastricht specjalne gwiazdkowe koncerty. Przybywają na nie dziesiątki tysięcy fanów z całego świata, a dzięki retransmisji do kin mogą je dodatkowo obejrzeć kolejne setki tysięcy widzów. André Rieu zamienia lokalną salę koncertową w magiczną śnieżną krainę, by zaserwować wszystkim wielbicielom wspaniałej muzyki skrzący się blaskiem gwiazd zestaw kolęd i innych świątecznych przebojów. Co w tym roku zaoferuje nam nasz ukochany holenderski król walca?

  Tym razem André zwraca się do swoich widzów kinowych tymi słowami: „Witajcie, Kochani! Przed nami najpiękniejszy czas w roku. Nie mogę się doczekać, by zaprosić Was do mojego Zimowego Pałacu w Maastricht, abyśmy wspólnie mogli świętować ten magiczny czas. Przyłączcie się do naszej zabawy, pełnej radosnej muzyki, romantycznych walców i niespodziewanych prezentów. Niech ten świąteczny czas będzie dla nas wszystkich wielką radością. Do zobaczenia w kinie!”.

  Opis: ⬇DATY SEANSÓW & LINKI DO BILETÓW PONIŻEJOpis: ⬇

  ❄️☃️🎄 „Jingle Bells” czy „O Holy Night”? Co wolisz? Nie musisz wybierać! 🎻💝🎵 Uwielbiany na całym świecie maestro André Rieu i jego Orkiestra Johanna Straussa mają dla Ciebie te i inne świąteczne przeboje, w których możesz się zatopić w naszym kinie, oglądając najnowszy koncert tego holenderskiego króla walca pod tytułem „Śnieżne Boże Narodzenie”! Kogo zabierzesz na tę muzyczną ucztę? 🎁🎉💝 Czekamy na Ciebie i Twoich gości!

  Zobacz daty i kup BILETY tutaj:
  09.12.2023 godz. 19:00 • Kliknij w TEN LINK po bilety: https://tiny.pl/c448n

  10.12.2023 godz. 11:45  • Kliknij w TEN LINK po bilety: https://tiny.pl/c448v

  12.12.2023 godz. 18:30  • Kliknij w TEN LINK po bilety: https://tiny.pl/c4483

  17.12.2023 godz. 12:30  • Kliknij w TEN LINK po bilety: https://tiny.pl/c44sm

  Udostępnij