• Przedświąteczny wieczór muzyczno-słowny oraz wieczory autorskie zagoszczą w grudniu w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

  – Zapraszamy na wyjątkowy przedświąteczny wieczór muzyczno-słowny. Wspólnie z grupą Eli Ciępki działającą przy Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach zaśpiewamy najpiękniejsze pastorałki – mówi Piotr Brzeziński z MBP.

  Gościnnie 9 grudnia (sobota) o godz. 17.00 w Galerii Ex Libris wystąpią: Maria Durajska (skrzypce), Wojciech Wawrzyński (akordeon) i Wiesław Wojna (perkusja).

  Wcześniej, bo 4 grudnia (poniedziałek), biblioteka zaprasza na spotkanie z Piotrem Wdowiakiem (rocznik 1970), dziennikarzem, założycielem Stowarzyszenia „Planeta Grabia” i autorem książki „Planeta Grabia, galaktyka Ner-is”. Będzie można ją kupić. Początek o godz. 17.00 w galerii.

  Natomiast w sobotę, 16 grudnia, o godz. 17.00 w Galerii Ex Libris odbędzie się wieczór autorski z pabianiczaninem Piotrem Pazdejem, tłumaczem, copywriterem i autorem książki „Ostatnia sarna na ziemi”. Spotkanie poprowadzi również pabianiczanin Łukasz Barys, młody utalentowany pisarz.

  Oczywiście na wszystkie imprezy w MBP wstęp wolny!

  Udostępnij