• Światowej sławy muzyk jazzowy miał zagrać w naszym mieście 17 marca. Koncert zaplanowany był jako wydarzenie towarzyszące wystawie “Beksiński w Pabianicach”. 

  Michał Urbaniak jest w trakcie rekonwalescencji po zabiegu kardiologicznym. Z tego powodu jego koncert w Pabianicach zostanie przełożony na inny termin. 

  Osoby, które stacjonarnie zakupiły bilet na ten występ mogą go zwrócić w Hotelu Fabryka Wełny & SPA lub zachować na nowy termin koncertu Pana Urbaniaka, który ogłosimy, gdy tylko będzie to możliwe – informują organizatorzy. – Zachęcamy jednak do zachowania biletu i przybycia na koncert, który stanowić będzie godne zastępstwo dla Michała Urbaniaka. 17 marca zorganizujemy koncert zespołu Włodek Pawlik Quartet, przed nami więc wieczór ze światowej sławy pianistą i kompozytorem jazzowym. Co więcej, koncert Włodka Pawlika będzie okazją do świętowania jubileuszu 10-lecia zdobycia przez niego Nagrody Grammy.

  Włodek Pawlik to światowej sławy pianista jazzowy i kompozytor, jedyny laureat nagrody Grammy w historii polskiego jazzu za płytę „Night in Calisia” w kategorii „The Best Jazz Large Ensemble”. Jego albumy osiągają na rynku status złotych i platynowych.

  Wszystkie bilety zakupione na koncert Michała Urbaniaka upoważnią do wejścia na koncert Włodka Pawlika.

  Bilety można jeszcze kupić tutaj: https://biletyna.pl/koncert/Koncert-Wlodek-Pawlik-Quartet/Pabianice

  Udostępnij