• W Woli Krzysztoporskiej rozegrano mistrzostwa Polski U-15 w zapasach w stylu klasycznym. Niestety, zawodnicy PTC Pabianice  z tych zawodów wracają bez medalu, chociaż było bardzo blisko zdobycia dwóch brązowych krążków.

W kategorii 44 kg Kordian Świniarski po bardzo wyrównanej walce o brązowy medal przegrał z Nikodemem Stankiewiczem (ZKS Koszalin) 6:9. W kategorii 68 kg walkę o brązowy medal przegrał również Mateusz Godlewski. Uległ Krzysztofowi Luberi (ULKS Karkonosze).

Na dalszych miejscach uplasowali się: 38 kg: Wojciech Jagieło – X miejsce, 41 kg: Bartosz Kabza – XVII m.; 48 kg: Kasjan Wlazłowicz – VII m., 48 kg: Eryk Grodzki – XIII m., 57 kg: Łukasz Jarzębski – XIX m., 57 kg: Piotr Jarzębski – XXVIII m.; 68 kg: Adrian Osiczak – XIV m., 75 kg: Wojciech Szwedziński – VIII m.

– Szkoda szans medalowych, ponieważ zarówno Kordian, jak i Mateusz mogli walczyć w wielkim finale, a przegrali małe finały. Jak to się mówi: Wszystko albo nic – mówi trener Przemysław Kłębowski. – Ale i tak wielkie gratulacje dla chłopców  za ich determinację.