• W sobotę w Bełchatowie odbyły się mistrzostwa województwa łódzkiego młodzików w stylu klasycznym. Jak zwykle nie zawiedli zapaśnicy PTC Pabianice.

W kategorii 41 kg złoty medal zdobył Kordian Świniarski, a kolega klubowy Bartosz Kabza wywalczył brąz w tej samej kategorii. W kategorii 44 kg złoty medal zdobył Kasjan Wlazłowicz, a Maksymilian Dziedziczak – brąz. W kategorii 48 kg brąz wywalczył Sargis Petikyan, a w kategorii 52 kg – srebro Piotr Jarzebski i brąz Gracjan Adamiec. W kategorii 62 kg bardzo miła niespodzianka w postaci złotego medalu Mateusza Godlewskiego, natomiast w kategorii 68 kg Jakub Michalski zdobywa brązowy medal.

W klasyfikacji drużynowej PTC Pabianice okazało się bezkonkurencyjne, plasując się na I miejscu przed ZKS Radomsko i ASW Nelson Pabianice.