• W sobotę, 3 grudnia, w hali koszykówki przy ulicy Grota  Roweckiego odbył się jubileuszowy XXX międzynarodowy memoriał Tadeusza Wnuka – założyciela pabianickich zapasów.

W turnieju w zapasach w stylu klasycznym rywalizowało100 zawodników z Polski, Ukrainy i Niemiec w trzech grupach wiekowych (junior, kadet i młodzik).

W grupie juniorów złoty medal zdobył Wiktor Powalski z PTC (kat. 67 kg), a brąz – Miłosz Domagała (kat. 97 kg).

W kadetach do finału dotarło dwóch zawodników: Adrian Drzewiecki (80 kg) i Marcel Chrzęst (110 kg). Niestety, przegrali swoje pojedynki, ostatecznie zdobywając srebrne medale. Marcel przegrał z zawodnikiem z Ukrainy, a Adrian nie ukończył walki z powodu kontuzji i został wycofany przez lekarza. Brązowe krążki zdobyli: Mateusz Jarzębski (60 kg), Franciszek Gross (71 kg) i Hubert Szczech (92 kg). Poza podium znaleźli się: Julian Jagusiak, Samuel Petikyan, Jakub Beda i Igor Czyżewski.

W młodzikach zawodnicy PTC zdobyli aż sześć złotych medali: Kordian Świniarski (41 kg), Kasjan Wlazłowicz (44 kg), Sargis Petikyan (48 kg), Piotr Jarzębski (52 kg), Mateusz Godlewski (62 kg) i Jakub Michalski (68 kg). Srebrne medale wywalczyli: Eryk Grodzki (44 kg), Łukasz Jarzębski (57 kg) i Lucjan Popecki (68 kg), a brązowe – Wojciech Jagieło (35 kg), Robert Ejsmont (41 kg), Gracjan Adamiec i Dorian Kaczyński (48 kg). Poza podium: Bartosz Kabza, Dominik Kozłowski i Wojciech Szwedziński.

W niedzielę, 4 grudnia, w Łodzi  wystartowało trzech młodych zawodników PTC z trenerem Przemysławem Raźnym w minizapasach w stylu wolnym w memoriale J. Kauca i Olimpijczyków. Brązowy medal zdobył Mateusz Broniarczyk w kategorii 36 kg, a Miłosz Łojak (29 kg) i Leo Polowczyk (40 kg) uplasowali się na V miejscach.