• Borys Miszczak został mistrzem Polski młodzików w zapasach w stylu klasycznym w kategorii 85 kg. W tej kategorii wagowej wicemistrzem został Olivier Maksymowicz.

Zawody od 13 do 15 listopada rozegrano w Kostrzyniu nad Odrą. W wysokiej rangi turnieju wystartowało 221 zawodników z 47 klubów. Bardzo dobrze zaprezentowali się młodzicy PTC, zajmując klubowo IV miejsce.

Indywidualnie najlepiej spisali się dwaj pabianiczanie, którzy spotkali się w wielkim finale w kategorii 85. Ostatecznie mistrzem został Borys Miszczak, który pokonał swojego kolegę klubowego Oliviera Maksymowicza.

Borys w drodze po złoto pokonał Wiktora Ruszyńskiego (Warmia Lidzbark Warmiński), Krystiana Ryłę (WKS Śląsk Wrocław). W półfinale wygrał z Janem Serbą (ZKS Granica Gdańsk). Olivier w drodze do finału pokonał Jana Wiśniewskiego (Ajaks Gdańsk) i Igora Kaczora (Olimpijczyk Radom). W tej samej kategorii o brązowy medal walczył Adam Cichała. Niestety, przegrał z Janem Serbą.

O medal brązowy walczył jeszcze jeden zawodnik PTC. Hubert Szczech w kategorii 75 kg przegrał z Alexem Ruszczykiem (ZKS Miastko).

W zawodach startowali jeszcze Julian Jagusiak, Franciszek Gross, Kamil Buldecki, Kacper Szczepański, Igor Czyżewski, Marcel Chrzęst i Franciszek Tokarczyk, którzy uplasowali się poza pierwszą piątką.