73-letni motocyklista PTC nie żyje

Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 73-letni motocyklista, najstarszy zawodnik sekcji motorowej PTC.

W sobotę, 27 marca, około godz. 15.00 w Ptaszkowicach (gmina Zapolice) 73-letni pabianiczanin jechał motocyklem marki Yamaha po drodze gminnej poza terenem zabudowanym w kierunku miejscowości Młodawin.  Z niewyjaśnionych przyczyn na łuku drogi zjechał do przydrożnego rowu. Poniósł śmierć na miejscu.

Na stronie facebookowej sekcji motorowej PTC członkowie pożegnali Pana Eugeniusza:

„Z ogromnym bólem informujemy, że podczas wyjazdu szkoleniowo-turystycznego zmarł nasz serdeczny kolega, najstarszy zawodnik Sekcji Motorowej PTC – pan Eugeniusz. Człowiek, którego wszyscy szanowaliśmy i podziwialiśmy. Facet z charakterem, niezwykłym poczuciem humoru, a przede wszystkim niezwykle dumny i doświadczony motocyklista. „Dziadek” odszedł tak, jak każdy motocyklista mógłby to sobie wymarzyć – jadąc swoją Yamahą Virago. Wielu z nas miało zaszczyt towarzyszyć mu w ostatniej wycieczce Jego życia. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci. Gienku, czekaj na nas, my do Ciebie powoli dojedziemy…”