Śmieci na trawniku

Przypominamy, że trwa właśnie objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych. To druga w tym roku.

Bezpłatny odbiór organizuje Urząd Miejski, a wykonawcą jest EkoRegion. Wielkogabaryty wystawiamy do 25 czerwca.

Przypominamy, że zbierane będą tylko odpady pochodzące z gospodarstw domowych, nie będą zbierane odpady pochodzące z nieruchomości niezamieszkałych czy ogródków działkowych.

Harmonogram wygląda następująco:

piątek (11 czerwca): Armii Krajowej, Bagatela, Bohaterów, Broniewskiego, Cicha, Ewangelicka, Kamienna, Kolbego, Kościuszki, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Piękna, Południowa, Poniatowskiego, Powstańców Warszawy, Reymonta, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszewskiego, Świętokrzyska, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żabia, Żeromskiego i Żurawia.

poniedziałek (14 czerwca): Bardowskiego, Grabowa, Konopnickiej, Krakowska, PCK, Próżna, Sempołowskiej, Świątka, Targowa i Trębacka.

wtorek (15 czerwca): 15. Pułku Piechoty Wilków, Cmentarna, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Kochanowskiego, Lecznicza, Ludowa, Mielczarskiego, Miodowa, Niecała, Nowa, Odrodzenia, Ostatnia, Pawia, Pomorska, Przejazd, Robotnicza, Rycerska, Skośna, Skrajna, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Średnia, Tkacka, Toruńska, Ułańska, Wysoka, Zacisze, Zagajnikowa i Zielona.

środa (16 czerwca): Jutrzkowicka, Kilińskiego, Orla, Jana Pawła II, Moniuszki i Wileńska.

czwartek (17 czerwca): Kunickiego, Łaska, Parkowa, Sosnowa, Sportowa, Wiejska, Wolnościowa i Wrzosowa.

piątek (18 czerwca): Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dereniowa, Glebowa, Gromadzka, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Liściasta, Łączna, Malinowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Osikowa, Piątkowska, Rolnicza, Świerkowa, Topolowa, Wiązowa, Żniwna i Żytowicka.

poniedziałek (21 czerwca): Gospodarcza, Jasna, Karniszewicka, Pogodna, Polna, Wodna i Ziemna.

wtorek (22 czerwca): Bociania, Brauna, Brzoskwiniowa, Chmielowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Eichlera, Gajowa, Gruntowa, Jagodowa, Jodłowa, Kąkolowa, Leśna, Lisia, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Malwowa, Modrakowa, Morelowa, Napierskiego, Oliwkowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Podmiejska, Poziomkowa, Słonecznikowa, Śliwkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiśniowa i Wspólna.

środa (23 czerwca): Barucha, Batorego, Bystra, Ciepła, Familijna, Garncarska, Kapliczna, Konopna, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Majdany, Miętowa, Młynarska, Modrzewiowa, Nastrojowa, Okulickiego, Piaskowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, Północna, Przyjazna, Radosna, Sejmowa, Sikorskiego, Szczęśliwa, Widzewska, Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa oraz Żwirki i Wigury.

czwartek (24 czerwca): Gdańska, Konstantynowska, Miła, Mostowa, Partyzancka, Rypułtowicka, Rzgowska, Stary Rynek i Warszawska.

piątek (25 czerwca): Chłodna, Pułaskiego, św. Jana, św. Rocha, Traugutta i Zamkowa.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych rozpoczyna się od godz. 6.00. Jeśli mieszkaniec nie zdąży wystawić odpadów przed posesję do tej godziny, a transport przejedzie przez daną ulicę, odpady nie zostaną odebrane.

Dodaj komentarz