Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image
Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Zabiorą wielkogabaryty

Zabiorą wielkogabaryty

| Dnia 04, Cze 2017

Urząd Miejski informuje, że od 5 do 14 czerwca odbędzie się druga w tym roku objazdowa zbiórka odpadów wielkogabarytowych.

Można wystawić: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), domowy sprzęt sanitarny, małe zużyte opony, metalowy złom, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, meble i elementy wyposażenia, baterie i akumulatory, elementy stolarki mieszkaniowej i gospodarczej, elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych. Nie będą odbierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, oleje i środki chemiczne, lekarstwa, odpady budowlane, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny wystroju wnętrz, kołdry, pierzyny, szkło, opakowania po farbach i lakierach, odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, odpady zawierające azbest i inne niebezpieczne, odpady zielone. 

Więcej informacji można uzyskać w spółce Eko-Region tel. (42) 215-51-41 lub w wydziale ochrony środowiska Urzędu Miejskiego tel. (42) 22-54-628, (42) 22-54-629.

Oto harmonogram zbiórki:

poniedziałek (5 czerwca): 20 Stycznia, 3 Maja, Baczyńskiego, Boczna, Borowa, Bóżniczna, Bracka, Chmielna, Ciasna, Dobra, Dolna, Działkowa, Graniczna, Grobelna, Jaszuńskiego, Jesienna, Kazimierza, Kolonijna, Kopernika, Kościelna, Krzywa, Mała, Modra, Myśliwska, Narcyza Gryzla, Nowowolska, Osiedlowa, Ossowskiego, Owsiana, Piotra Skargi, Podgórna, Podleśna, Poprzeczna, Prosnaka, Słoneczna, Sobieskiego, Spacerowa, Spokojna, Sporna, Stara, Sybiraków, Szewska, Szpitalna, Wąska, Willowa, Wiosenna, Wschodnia, Zakole, Żwirowa, Żytnia.

wtorek (6 czerwca): Bugaj, Drewnowska, Gawrońska, Grota Roweckiego, Mokra, Nawrockiego, Popławska, Rydzyńska, Sienna, Smugowa, Świetlickiego, Wajsówny, Waltera Jankego.

środa (7 czerwca): Armii Krajowej, Bagatela, Bohaterów, Broniewskiego, Chłodna, Cicha, Ewangelicka, Głowackiego, Jutrzkowicka, Kamienna, Kilińskiego, Kolbego, Staszewskiego (Kolejowa), Kościuszki, Księżycowa, Kwiatowa, Lutomierska, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Nieduża, Ogrodowa, Orla, Piękna, Południowa, Poniatowskiego, Powstańców Warszawy, Prosta, Pszeniczna, Reymonta, Różana, Sienkiewicza, Składowa, Skłodowskiej, Słowackiego, Spółdzielcza, Szynkielewska, Świętokrzyska, Tulipanowa, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Zgoda, Żabia, Żelazna, Żeromskiego, Żurawia.

czwartek (8 czerwca): 15. Pułku Piechoty Wilków, Bardowskiego, Cmentarna, Dąbrowskiego, Grabowa, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Jana Pawła II, Kasztelańska, Kochanowskiego, Konopnickiej, Krakowska, Lecznicza, Ludowa, Mielczarskiego, Miodowa, Moniuszki (do Wiejskiej), Niecała, Nowa, Odrodzenia, Ostatnia, Pawia, PCK, Pomorska, Próżna, Przejazd, Robotnicza, Rycerska, Sempołowskiej, Skośna, Skrajna, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Średnia, Świątka, Targowa, Tkacka, Toruńska, Trębacka, Ułańska, Wileńska (do Wiejskiej), Wysoka, Zacisze, Zagajnikowa, Zielona.

piątek (9 czerwca): Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dereniowa, Glebowa, Gromadzka, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Kunickiego, Laskowa, Leszczynowa, Liściasta, Łaska, Łączna, Malinowa, Moniuszki (od Wiejskiej do końca), Morwowa, Niska, Olszynowa, Osikowa, Parkowa, Piątkowska, Rolnicza, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Topolowa, Wiązowa, Wiejska, Wileńska (od Wiejskiej do końca), Wolnościowa, Wrzosowa, Żniwna, Żytowicka.

poniedziałek (12 czerwca): Bociania, Brauna, Brzoskwiniowa, Chmielowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Eichlera, Gajowa, Gospodarcza, Gruntowa, Jasna, Jodłowa, Karniszewicka, Kąkolowa, Leśna, Lisia, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Modrakowa, Napierskiego, Oliwkowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Podmiejska, Pogodna, Polna, Poziomkowa, Słonecznikowa, Śliwkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiśniowa, Wodna, Wspólna, Ziemna.

wtorek (13 czerwca): Barucha, Batorego, Bystra, Ciepła, Familijna, Garncarska, Gdańska, Kapliczna, Konopna, Konstantynowska, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Majdany, Miętowa, Młynarska, Modrzewiowa, Mostowa, Nastrojowa, Okulickiego (Berlinga), Partyzancka, Piaskowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, Północna, Przyjazna, Radosna, Rypułtowicka, Rzgowska, Sejmowa, Sikorskiego, Stary Rynek, Szczęśliwa, Warszawska, Widzewska, Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa, Żwirki i Wigury.

środa (14 czerwca): Pułaskiego, św. Jana, św. Rocha, Traugutta, Zamkowa.

W przypadku braku możliwości dojazdu specjalistycznego pojazdu odbierającego odpady do danej nieruchomości uprasza się o wystawienie odpadów do najbliższego skrzyżowania ulic, gdzie dojazd jest możliwy.

Wstaw komentarz