Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Wrzesień 19, 2019 | Imieniny: Januarego, Konstancji, Teodora

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Ostatnia zbiórka

Ostatnia zbiórka

| Dnia 25, Lis 2018

Od 26 listopada do 14 grudnia potrwa ostatnia w tym roku zbiórka odpadów wielkogabarytowych w mieście.

Podczas akcji będą odbierane: zużyty sprzęt AGD i RTV (radia, telewizory, monitory, lodówki, pralki), domowy sprzęt sanitarny, małe zużyte opony, metalowy złom, zużyte lampy i oprawy oświetleniowe, meble i elementy wyposażenia, baterie i akumulatory, elementy stolarki mieszkaniowej i gospodarczej, elementy i urządzenia z tworzyw sztucznych. Należy je wystawić wyznaczonego dnia do godz. 7.00. Nie będą odbierane: gruz, kamienie, piasek, ziemia, oleje i środki chemiczne, lekarstwa, odpady budowlane, odzież, tekstylia, obuwie, tkaniny wystroju wnętrz, kołdry, pierzyny, szkło, opakowania po farbach i lakierach, odpady pochodzące z warsztatów rzemieślniczych, odpady zawierające azbest i inne niebezpieczne, odpady zielone.

Harmonogram wygląda następująco:

poniedziałek (26 listopada): 20 Stycznia, 3 Maja, Borowa, Ciasna, Działkowa, Graniczna, Jesienna, Kolonijna, Krzywa, Nowowolska, Piotra Skargi, Spokojna, Stara, Sybiraków, Zakole i Żwirowa.

wtorek (27 listopada): Arkuszyńskiego, Baczyńskiego, Kazimierza, Boczna, żniczna, Bracka, Chmielna, Dobra, Dolna, Grobelna, Kazimierza, Kopernika, Kościelna, Mała, Modra, Myśliwska, Narcyza Gryzla, Osiedlowa, Ossowskiego, Owsiana, Podgórna, Podleśna, Poprzeczna, Prosnaka, Słoneczna, Sobieskiego, Spacerowa, Sporna, Szewska, Szpitalna, Wąska, Willowa, Wiosenna, Wschodnia i Żytnia.

środa (28 listopada): Bugaj, Drewnowska, Gawrońska, Grota Roweckiego, Mokra, Nawrockiego, Smugowa, Świetlickiego i Waltera Jankego.

czwartek (29 listopada): Głowackiego, Księżycowa, Kwiatowa, Lutomierska, Nieduża, Ogrodowa, Popławska, Prosta, Pszeniczna, Różana, Rydzyńska, Sienna, Składowa, Spółdzielcza, Szynkielewska, Tulipanowa, Wajsówny, Zgoda i Żelazna.

piątek (30 listopada): Armii Krajowej, Bagatela, Bohaterów, Broniewskiego, Cicha, Ewangelicka, Kamienna, Kolbego, Kościuszki, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Narutowicza, Piękna, Południowa, Poniatowskiego, Powstańców Warszawy, Reymonta, Sienkiewicza, Skłodowskiej, Słowackiego, Staszewskiego, Świętokrzyska, Waryńskiego, Widok, Wierzbowa, Wyspiańskiego, Wyszyńskiego, Żabia, Żeromskiego i Żurawia.

poniedziałek (3 grudnia): Bardowskiego, Grabowa, Konopnickiej, PCK, Próżna, Sempołowskiej, Targowa i Trębacka.

wtorek (4 grudnia): 15. Pułku Piechoty Wilków, Cmentarna, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Hermanowska, Hetmańska, Husarska, Kasztelańska, Kochanowskiego, Krakowska, Lecznicza, Ludowa, Mielczarskiego, Miodowa, Niecała, Nowa, Odrodzenia, Ostatnia, Pawia, Pomorska, Przejazd, Robotnicza, Rycerska, Skośna, Skrajna, Szarych Szeregów, Śniadeckiego, Średnia, Świątka, Tkacka, Toruńska, Ułańska, Wysoka, Zacisze, Zagajnikowa i Zielona.

środa (5 grudnia): Jutrzkowicka, Kilińskiego, Orla, Jana Pawła II, Moniuszki i Wileńska.

czwartek (6 grudnia): Kunickiego, Łaska, Parkowa, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Wiejska, Wolnościowa i Wrzosowa.

piątek (7 grudnia): Agrestowa, Akacjowa, Brzozowa, Bukowa, Cedrowa, Cisowa, Dereniowa, Glebowa, Gromadzka, Jałowcowa, Jarzębinowa, Jaśminowa, Jaworowa, Jesionowa, Kalinowa, Kasztanowa, Klonowa, Laskowa, Leszczynowa, Liściasta, Łączna, Malinowa, Morwowa, Niska, Olszynowa, Osikowa, Piątkowska, Rolnicza, Topolowa, Wiązowa, Żniwna i Żytowicka.

poniedziałek (10 grudnia): Gospodarcza, Jasna, Karniszewicka, Pogodna, Polna, Wodna i Ziemna.

wtorek (11 grudnia): Bociania, Brauna, Brzoskwiniowa, Chmielowa, Cyprysowa, Czereśniowa, Eichlera, Gajowa, Gruntowa, Jodłowa, Kąkolowa, Leśna, Lisia, Łubinowa, Łukowa, Makowa, Modrakowa, Napierskiego, Oliwkowa, Organizacji WiN, Orna, Orzechowa, Podmiejska, Poziomkowa, Słonecznikowa, Śliwkowa, Tatarkowa, Tęczowa, Torowa, Trawiasta, Warzywna, Wiśniowa i Wspólna.

środa (12 grudnia): Barucha, Batorego, Bystra, Ciepła, Familijna, Garncarska, Gdańska, Kapliczna, Konopna, Kresowa, Kręta, Ksawerowska, Lazurowa, Letnia, Lwowska, Majdany, Miętowa, Młynarska, Modrzewiowa, Mostowa, Nastrojowa, Okulickiego, Piaskowa, Pietrusińskiego, Piłsudskiego, łnocna, Przyjazna, Radosna, Sejmowa, Sikorskiego, Stary Rynek, Szczęśliwa, Widzewska, Witosa, Zachodnia, Zaradzyńska, Zdrojowa, Żwirki i Wigury.

czwartek (13 grudnia): Konstantynowska, Partyzancka, Rypułtowicka, Rzgowska i Warszawska.

piątek (14 grudnia): Chłodna, Pułaskiego, św. Jana, św. Rocha, Traugutta i Zamkowa.

W przypadku braku możliwości dojazdu specjalistycznego pojazdu do danej nieruchomości uprasza się o wystawienie odpadów do najbliższego skrzyżowania ulic, gdzie dojazd jest możliwy.

Więcej informacji można uzyskać w spółce Eko-Region tel. (42) 215-51-41 lub w wydziale ochrony środowiska Urzędu Miejskiego tel. (42) 22-54-628, (42) 22-54-629.

Wstaw komentarz