Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Październik 28, 2020 | Imieniny: Szymona, Tadeusza

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Wigilijny polonez w WTZ

Wigilijny polonez w WTZ

| Dnia 13, Gru 2018

W czwartek, 13 grudnia, w siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej odbyło się spotkanie wigilijne jego uczestników i licznie zaproszonych gości.

Uroczystość uświetnił występ podopiecznych WTZ. Goście nagrodzili go gromkimi brawami. Wśród zaproszonych byli m.in. wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek, Robert Kraska, członek zarządu powiatu, i Krzysztof Górny, przewodniczący „Solidarności”. Przy świątecznym stole zasiedli również przedstawiciele Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej, Centrum Seniora, Środowiskowego Domu Samopomocy, jak również przyjaciele i sponsorzy, którzy hojnie obdarowują Warsztat Terapii Zajęciowej.

Wszystkich jak zwykle ciepło i serdecznie przywitała Agnieszka Jaksa, kierownik WTZ. Nie byłaby sobą, gdyby nie przygotowała dla zgromadzonych niespodzianki. W tym roku był to polonez, do którego zaprosiła również gości. Wraz z uczestnikami WTZ poloneza zatańczyli ks. Sławomir Ciebiada, wiceprezydent Aleksandra Jarmakowska-Jasiczek, Robert Kraska i Teresa Didoch, były pracownik WTZ. Występ „brylancików” był perfekcyjny.
Zdrowych, wesołych, spokojnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia życzył ks. Sławomir Ciebiada, proboszcz parafii Chrystusa Króla. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek. Jak na wigilijne spotkanie przystało, na stołach przeważały smażone ryby, śledzie i kapusta z grochem. Smakołyki własnoręcznie przygotowane zostały przez kadrę i uczestników warsztatu.

Wstaw komentarz