Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Maj 31, 2020 | Imieniny: Anieli, Petroneli

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Mali Gladiatorzy najlepsi

Mali Gladiatorzy najlepsi

| Dnia 10, Kwi 2019

 

Wspaniale, bo na I miejscu, zakończyli zmagania w XIX edycji turnieju o Puchar Tymbarku „Mali gladiatorzy” z Włókniarza Pabianice w kategorii U-8.

W pięciu meczach pabianiczanie strzelili 17 goli, a stracili tylko dwa. W grupie Włókniarz wygrał dwa mecze (5:0 i 4:1). W ćwierćfinale zmierzył się ze Stalą Głowno. Mecz zakończył się naszym zwycięstwem 2:1. Półfinał z Concordią był bardzo zacięty. Strzelono tylko jedną bramkę i to Włókniarz awansował do finału, w którym rozgromił Wartę Sieradz aż 5:0.

Nagrody indywidualne otrzymali „Mali gladiatorzy”: Kacper Odrakiewicz (najlepszy bramkarz), Maksymilian Kępa (MVP turnieju) oraz Jan Stężycki (współlider listy strzelców).

Wylewany pot, a czasem i łzy na treningach przełożyły się na jeden z największych sukcesów piłki młodzieżowej naszego klubu w ostatnich latach oraz piękną promocję naszego miasta – powiedział trener Jacek Włodarczewski. Chłopcy nie tylko zaprezentowali się świetnie na boisku, ale także podczas licznych sesji fotograficznych i wywiadów telewizyjnych.

Skład: Kacper Odrakiewicz, Maksymilian Kępa, Mateusz Getler, Jan Stężycki, Bartek Tokarczyk, Kirio Gavryliuk, Szymon Krawczyk i Patryk Stanisławski.

 

Wstaw komentarz