Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Kwiecień 4, 2020 | Imieniny: Izydora, Waclawa

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Rodzina, praca i płaca

Rodzina, praca i płaca

| Dnia 06, Wrz 2019

Wiceprezydent Marek Gryglewski chce zostać posłem. Startuje z list Lewicy z ostatniej pozycji.

 

Kandydaturę Marka Gryglewskiego przedstawiła w piątek w parku Słowackiego wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Aleksandra Stasiak: Marek jest wieloletnim działaczem Sojuszu Lewicy Demokratycznej, społecznikiem i od kilku miesięcy wiceprezydentem. My wszyscy jesteśmy Marka przyjaciółmi. Tak jak dzisiaj stoimy, będziemy go wspierać.

 

Oprócz przyjaciół u boku kandydata pojawiła się również najbliższa rodzina – żona i syn. Wiceprezydent startuje dlatego, bo poprosili go o to mieszkańcy. Jaki jest jego program?

– W kraju Lewica jest potrzebna i niezbędna. Lewica to przyszłość, która może zagwarantować stabilność w polskim rządzie. Będę starał się o te rzeczy, które wprowadziłem na terenie powiatu pabianickiego. Lewica proponuje darmowy program in vitro, który działa u nas. Chcemy podwyższyć płacę minimalną do 2700 zł. Istotne dla Polaków jest czyste powietrze, czyli termomodernizacje, wymiana pieców. W tych trzech aspektach: rodzina, praca i płaca, będę starał się działać – powiedział kandydat.

Gryglewski zapewnił, że nie będzie prowadził brudnej kampanii, bo przecież kandydaci z Koalicji Obywatelskiej są jego kolegami i razem tworzą w mieście „dream team”.

 

Wstaw komentarz