Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Grudzień 4, 2020 | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana

Przewiń do góry

Góra

Brak komentarzy

Food trucki przyjeżdżają do Pabianic!

Food trucki przyjeżdżają do Pabianic!

| Dnia 20, Cze 2020

II Festiwal Smaków Food Trucków już w następny weekend, czyli 27 i 28 czerwca.

Po niespodziewanie długiej przerwie food trucki ruszają w trasę. Festiwal Smaków Food Trucków przybywa do Pabianic. Mieszkańców czekają dwa dni wypełnione najlepszym street foodem. Na parking przy Centrum Handlowym ECHO w sobotę, 27 czerwca, przyjadą food trucki serwujące dania typowe dla żnych zakątków Ziemi.

Festiwal Smaków Food Trucków to strefa dedykowana koneserom kuchni pod chmurką.

Do udziału zapraszane są najlepsze restauracje na łkach z całej Polski, które wyspecjalizowały się w określonych daniach i mają rzesze sympatyków w swoichrodzinnych” miastach. Jedne serwują egzotyczne przysmaki z odległych stron świata, inne doskonale czują się w kuchni europejskiej lub słyną z pysznych deserów. Jedno jest pewne: każdy food truck smakuje wyjątkowo zachęcają organizatorzy.

Na głodnych przygód gości czekać będzie angażująca gra terenowa. Na terenie wygospodarowana zostanie również strefa chilloutu, okraszona relaksującą muzyką, która sprzyja beztroskiemu odpoczynkowi.

Organizatorzy zadbają o bezpieczeństwo gości. Wystawcy zobowiązani są do przestrzegania wytycznych dla gastronomii. Strefa konsumpcyjna będzie na bieżąco dezynfekowana oraz zachowane zostaną odpowiednie odległości pomiędzy stolikami oraz poszczególnymi food truckami. Dla gości udostępnione zostaną środki do dezynfekcji. Szczegóły zostaną opublikowane na fanpage’u wydarzenia.

Zapraszamy na Festiwal Smaków Food Trucków w Pabianicach już 27 i 28 czerwca na parkingu przy Centrum Handlowym ECHO. W sobotę jemy od 12.00 do 21.00, w niedzielę od 12.00 do 20.00. Wstęp bezpłatny.

Dla naszych Czytelników mamy 4 bony na ten smakowity festiwal. Jak je zdobyć, szczegóły podamy wkrótce.

Strona wydarzenia: facebook.com/events/222240558824455

Wstaw komentarz