• News will be here
 • Pierwsze dni maja, czyli popularna majówka, to dobry czas na odpoczynek. W tym roku 1 maja (Święto Pracy) wypada w środę, a Święto Narodowe 3 maja – w piątek. Przy sprzyjających okolicznościach co niektórzy mogą mieć wolny… cały tydzień.

  Jak pabianiczanie zamierzają spędzić te nadchodzące wolne dni? – zapytaliśmy o to w trakcie ulicznej sondy.

   Pierwsza odpowiedziała nam Urszula:Jeszcze się nad tym nie zastanawiałam, ale pewnie jak co roku spędzę ten czas z rodziną i przyjaciółmi na działce.

    Marek myśli o krótkim wyjeździe: – Właśnie na te kilka dni, żeby choć trochę odpocząć. Jeszcze nie wiem dokładnie, gdzie pojadę, ale pewnie będą to góry. Tam odpoczywam najbardziej.

    Anna: – Nie planuję w tym roku wyjazdu, spędzę ten czas w domu. Będzie to dla mnie okazja do obejrzenia zaległych filmów i czytania książek, które również odkładałam. To dla mnie najlepsza forma odpoczynku.

    Rozalia planuje wybrać się choć na krótki wyjazd z przyjaciółmi. Ma nadzieję, że uda się to zrealizować.

    Patryk:Chciałbym po prostu trochę odpocząć w tym czasie, w jakikolwiek sposób. Najchętniej spędziłbym majówkę ze znajomymi, ale jak będzie, zobaczymy…

   O majówce jeszcze nie myślała Klaudia: Nie miałam dotąd na to czasu. Wydaje mi się jednak, że jest mi potrzebny porządny odpoczynek. Dlatego mam nadzieję, że uda mi się wyjechać choć na jakieś dwa dni.

    Bartosz: Choć bardzo nie mogę się doczekać tego czasu, jeszcze nie wiem, jak go spędzę. Pewnie jak zwykle zdecyduję o tym w ostatniej chwili i zostanie mi po prostuładowanie bateriina działce.

   Majówkę w górach planuje Malwina: – Nie wiem jednak, czy mi się to uda. Jeżeli nie, będę spotykała się z rodziną i przyjaciółmi na mojej działce. To również dobra i ważna dla mnie forma wypoczynku.

    Wiktoria:Jeszcze nie wiem. Trudno mi planować, bo wszystko zależy od tego, jak będzie w tych dniach wyglądał mój grafik w pracy. Jeśli będę miała wolną chwilę, to z chęcią spędzę ten czas na działce.

    Joanna jeszcze nie wie, jak będzie wyglądał jej majowy weekend: – Myślę jednak, że jeśli będzie pogoda, spędzę ten czas w swoim ogrodzie z przyjaciółmi, rodziną. Na pewno bez pośpiechu…

  Na majówkę z pewnością przyda się ładna pogoda. I tego – oprócz wypoczynku – możemy życzyć wszystkim Czytelnikom –

  redakcja

  Udostępnij