Masz Głos!

Niedawno ruszył nabór do akcji Masz Głos 2021. Jest to program Fundacji Batorego dla organizacji społecznych, grup nieformalnych i aktywistów z całej Polski, którzy działają dla swoich lokalnych środowisk.

Aktywiści mogą zajmować się różnymi sprawami: ekologią, przestrzenią publiczną, lokalnymi przepisami, edukacją, działaniem na rzecz młodzieży, seniorów, osób z niepełnosprawnościami itp. Każda z tych inicjatyw jest ważna w akcji Masz Głos.

– Akcja pomaga im nawiązać współpracę z lokalną władzą i zaangażować do działania mieszkańców. Na bieżąco wspiera poradami ekspertów, organizuje wymianę doświadczeń pomiędzy uczestnikami z różnych gmin – informują organizatorzy. – Najlepiej zrealizowane projekty dostają prestiżową nagrodę SuperSamorząd.

Aby zapisać się do akcji Masz Głos, wystarczy wejść na stronę www.maszglos.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Zrobić to należy do 8 marca. Udział w programie trwa do końca roku i jest całkowicie bezpłatny.

W 2021 roku akcja Masz Głos jest realizowana we współpracy z Fundacją Aktywności Lokalnej, Stowarzyszeniem Aktywności Obywatelskiej Bona Fides, Stowarzyszeniem Homo Faber, Fundacją Laboratorium Badań i Działań Społecznych SocLab oraz Stowarzyszeniem Rozwoju INSPIRACJE.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *