• Od niedawna można poczuć prawdziwą włoską nutę w Pabianicach! A to za sprawą Magdy i Sergio, którzy zapraszają do swojej włoskiej kuchni o melodyjnej nazwie Mamma Mia.

  Wyśmienite specjały przygotowywane są wyłącznie z włoskich oryginalnych produktów najwyższej jakości. Szef kuchni z 25-letnim doświadczeniem oprócz tradycyjnej pizzy i past wspaniale gotuje ravioli z serkiem i szpinakiem na maśle z szałwią, risotto, gniocchi, zupy, panzerotti z jajkiem i pomidorami, smażone ryby i owoce morza. W kuchni Mamma Mia nie brakuje też dań słodkich. Przepyszne smażone lody z migdałami i kokosem, panna cotta i tiramisu – to prawdziwa uczta dla każdego podniebienia.

  Trattoria Mamma Mia jest tradycyjną włoską restauracją, gdzie potrawy przygotowywane są w momencie otrzymania zamówienia, dlatego też czas oczekiwania na posiłek może być trochę dłuższy. Właściciele jednak mają nadzieję, że w oczekiwaniu na zamówienie spędzą Państwo miło czas w gronie najbliższych, ponieważ Mamma Mia to miejsce o niepowtarzalnej atmosferze. Przytulne, ciepłe i eleganckie z nutą włoskich piosenek w  tle.

  Właściciele zapraszają codziennie w godzinach 12.00-22.00. W każdą niedzielę serwowane są rodzinne obiady, a na najmłodszych czeka kącik do zabawy. Każdy dzień to nowa specjalność szefa kuchni, którą można „śledzić” na stronie Facebooka.

  Mamma Mia to miejsce dla gości, którzy chcą poznać bogactwo i aromat ziół, wyśmienite dania i dobry oryginalny włoski produkt. Ciepło domowego ogniska oraz radość i uśmiech właścicieli spowodują, że wszyscy zechcą tu wrócić!

  Buon appetito!!!

  Pabianice, ul. Odrodzenia 3a, tel. 535-943-584.

  Czynne codziennie 12.00 – 22.00, niedziela 12.00 – 20.00.

  Udostępnij