• News will be here
 • Sypialnia to pomieszczenie, w którym uwielbiamy przebywać, zwłaszcza rano, kiedy dzwoni budzik, a nie mamy najmniejszej ochoty na rozstanie się z naszym łóżkiem. To właśnie w łóżku jest nam najwygodniej.

  Co sprawia, że właśnie tak się dzieje? To wszystko dzięki aranżacji naszego pokoju, wyboru łóżka i przede wszystkim profesjonalnie dopasowanego materaca do naszych oczekiwań i potrzeb. Dziś na rynku mamy ogromną gamę materacy – od piankowych po rehabilitacyjne. Przy wyborze materaca warto sięgnąć po pomoc specjalisty, który pomoże dobrać odpowiedni model.

  Materace z grupy rehabilitacyjnej (firmy Janpol) zapewniają nie tylko komfortowy sen, ale także stabilne podparcie. Materace multipocket (firmy Hilding) posiadają w swojej ofercie modele o zwiększonej liczbie sprężynek, przez co mają więcej punktów podparcia ciała oraz lepszą elastyczność punktową.

  Przy wyborze materaca warto sięgnąć po pomoc specjalisty, który pomoże dobrać odpowiedni model. Najważniejsza jest powierzchnia, na której się leży. Musi być ona wsparciem dla naszego kręgosłupa, kości i mięśni – mówi Ewa Szymczak, która jest specjalistką z wieloletnim doświadczeniem z salonu Harmonia Snu.

  Sypialnia to jednak nie tylko wygodny materac. To także eleganckie meble i dodatki w postaci poduszek, koców i pościeli. Całość sprawia, że w naszej wymarzonej sypialni poczujemy się jak w pałacu.

  Salon Harmonia Snu pomoże i doradzi nam w wyborze wszystkich tych produktów, ponieważ to największy salon w Pabianicach, który tworzy niestandardowe rozwiązania aranżacyjne ściśle odpowiadające wymaganiom Klienta. Każdy projekt Harmonii Snu jest odpowiedzią na zindywidualizowane potrzeby.

  Zapraszamy do naszych salonów:

  PABIANICE, ul. Warszawska 7/9, tel.536 119 000

  ŁÓDŹ, Pabianicka 136, tel.530 119 000

  Udostępnij