• News will be here
 • 29 i 30 marca oraz 3 kwietnia na liniach 7, 263 i D obowiązują rozkłady jazdy powszednie wolne od nauki szkolnej. W tych dniach nie jeżdżą autobusy linii 264. W Wielką Sobotę autobusy linii D kursują do godz. 17.15 z Łasku i do godz. 18.05 z Pabianic.

  W Wielkanoc autobusy linii D nie kursują. Na linii W zostanie 1 kwietnia zrealizowany dodatkowy kurs o godz. 5.20, od przystanku Rzgowska 3 w kierunku Woli Zaradzyńskiej (i dalej przez Czyżeminek, Prawdę, Guzew i Gospodarz). Nie będzie realizowany kurs linii W o godz. 12.10 z Woli Zaradzyńskiej.

  Kursy linii T, oznaczone literą H, w Wielkanoc i poniedziałek wielkanocny (1 i 2 kwietnia) będą realizowane na skróconej trasie do placu 500-lecia w Rzgowie. Kursy do Guzewa będą wykonywane bez zmian.

  Autobusy linii N4B zarówno w noc z 1 na 2 kwietnia (z soboty na niedzielę), jak i nocą z 2 na 3 kwietnia (z niedzieli na poniedziałek) kursują według weekendowego rozkładu jazdy, tj. z realizacją kursów do Pabianic.

  Autobusy pozostałych linii w Wielkanoc (1 kwietnia) i poniedziałek wielkanocny (2 kwietnia) kursują według niedzielnych rozkładów jazdy, bez zmian.

  W Wielki Czwartek (29 marca) nieczynny będzie Punkt Sprzedaży Biletów MZK na pętli przy Waltera Jankego.

  Udostępnij