• We wtorek, 1 maja, na stadionie w Woli Zaradzyńskiej odbył się turniej piłki nożnej dla chłopców urodzonych w roku 2005 i młodszych o puchar wójta gminy Ksawerów.
  W finale GKS Bedlno po rzutach karnych pokonał drużynę Widzewa Łódź. W regulaminowym czasie gry było 0:0. W meczu o III miejsce PTC Pabianice pokonało Borutę Zgierz 2:1 po bramkach Szymona Goleni i Szymona Papugi.
  Podopieczni trenera Radomir Znojka w rozgrywkach grupowych zajęli I miejsce z najwyższym dorobkiem punktowym (10 pkt.). Złożyły się na to zwycięstwa z: Jutrzenką Bychlew (1:0, gol Szymon Papuga), Borutą Zgierz (1:0, gol Szymon Papuga), GKS-em Ksawerów (1:0, gol Szymon Papuga) oraz bezbramkowy remis z Metalowcem Łódź. Mecz półfinałowy w wykonaniu fioletowych z GKS-em Bedlno był najsłabszym w całym turnieju. Przegrali 0:6, co dziwi tym bardziej, iż przez całą fazę grupową nie stracili żadnego gola.
  Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik PTC Szymon Papuga.
  Skład PTC: Igor Berner, Adrian Bieniak, Jakub Fiuk, Szymon Popielas, Jakub Beda, Karol Cieślak, Mikołaj Olkusz, Antoni Krajewski, Szymon Papuga, Patryk Modranka, Kacper Michalak, Szymon Golenia, Piotr Ciężki.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Oj…gorzka to była przegrana z PTC dla chłopców z Jutrzenki Bychlew 2006…ale o wyniki tu nie chodzi…chłopcy super się wspierali przez wspólny doping i wspieranie…atmosfera „boska”.”

  Możliwość komentowania została wyłączona.