• News will be here
 • Pabianickie Towarzystwo Cyklistów świętowało w czwartek, 13 grudnia, wigilię klubową. Połączono ją z uroczystym otwarciem świetlicy i siłowni.

   

  Świetlica przy ulicy Gdańskiej zmieniła się nie do poznania. Remont objął pomieszczenie główne z zapleczem kuchennym, korytarz i klatkę schodową. Zamontowana została nowa instalacja elektryczna i klimatyzacja. Zniknęła stara boazeria, położono nowe posadzki, podwieszono sufit z oświetleniem, założono nowe rolety i zamontowano nowe meble. Pojawił się projektor i ekran. Wyremontowane zostało zaplecze kuchenne i zakupiony nowy sprzęt.

  Zgodnie z projektem największą ścianę klatki schodowej ozdobiła fototapeta ze zdjęciem nawiązującym do tradycji PTC. Dokupiono gablotę na sztandar klubowy.

   

  W czwartek licznie zgromadzonych gości przywitał prezes klubu Waldemar Sawosz, który dziękował władzom miasta i powiatu za pomoc w remoncie zarówno świetlicy, jak i siłowni. Uroczystego poświęcenia dokonał ks. Jan Szuba, a w przecięciu wstęgi uczestniczyli prezydent Grzegorz Mackiewicz oraz wiceprezydent Marek Gryglewski, były wychowanek PTC.

  Udostępnij