•  

  1 lutego na scenie w Jubilatce wystąpi znany zespół „Własny Port”. Koncert szantowy będzie 26. już „Spotkaniem z Piosenką Żeglarską”.

  Organizatorem corocznych spotkań z muzyką szantową jest Pabianicki Klub Sportów Wodnych. W tym roku na scenie pojawi się znany zespół „Własny Port” z Bydgoszczy. To czterech muzyków i cztery instrumenty: dwie gitary, akordeon i bas. Istnieje od 2003 roku. Zespół wydał już dwie płyty, ostatnia „Kiedy wracam”.

  Podczas spotkania w Jubilatce odbędzie się loteria, w której będzie można wygrać płyty zespołu, a po koncercie je kupić.

  26. spotkanie z piosenką żeglarską rozpocznie się o godz. 19.00. Konieczna jest rezerwacja miejsc. Istnieje możliwość nabycia wejściówek, które w trakcie wydarzenia będą wymieniane na obiad lub płonące lody dla dzieci.

  – Informujemy, że jako Klub przekazaliśmy 40 bezpłatnych wejściówek dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2, 15 i 16 oraz Zespołu Szkół Specjalnych nr 5. Po 10 wejściówek dla szkoły – mówi jedna z organizatorek Dorota Becht. Jak co roku przygotowujemy teksty wybranych szant, tak by każdy mógł czynnie uczestniczyć w koncercie.

  Współorganizatorem spotkania jest Powiat Pabianicki, a wydarzenie objęte jest patronatem Prezydenta Pabianic oraz Starosty Powiatu Pabianickiego. Szczegóły na www.zeglarzezpabianic.pl

  Udostępnij