• News will be here
 •  

  Telewizja Polska Program 1 wyemituje film Zbigniewa Gajzlera „Kocham życie”.

  Obraz miał swą premierę 15 października w Miejskim Ośrodku Kultury w Pabianicach i odtąd pokazywany jest na specjalnych seansach w całej Polsce. Teraz (w poniedziałek, 4 lutego, o godz. 23.45) odważną próbę zobrazowania życia kobiety dotkniętej rakiem piersi ze wszystkimi konsekwencjami, w trakcie choroby i po chorobie zobaczą widzowie telewizyjnej Jedynki. Gorąco polecamy!

  Telewizja Polska podpisała z reżyserem umowę na pokazywanie jego najnowszego filmu przez trzy lata na swojej antenie. Zobaczą go nie tylko widzowieJedynki”, ale również TVP Kultura, TVP 2, TVP Polonia.

  Zanim doczekamy się premiery w TVP, film można zobaczyć już dziś, (piątek, 25 stycznia) o godz. 15.30 w kinie „Przytulne” w Łódzkim Domu Kultury (ul. Traugutta 18).

  Z wielką przyjemnością informuję, że ze względu na duże zainteresowanie filmem „Kocham życie”, w najbliższych dniach będą dodatkowe seanse w kinie „Przytulne” w ŁDK-u – zaprasza reżyser.

  Seanse: w sobotę, 26 stycznia, o godz. 19.00, we wtorek, 29 stycznia, o godz. 19.00 – z udziałem reżysera i Marzenny Lewandowskiej, oraz w środę, 30 stycznia, o godz. 14.30.

  Udostępnij