• Kolejne znane marki wzmocnią ofertę handlową w budowanej właśnie Tkalni. Salony Big Star, 4F, 50 Style, Esotiq, TATUUM i Ryłko zajmą około 1000 m kw. powierzchni.

  Inwestycja realizowana na terenie dawnej fabryki Krusche & Ender połączy historię z teraźniejszością. Dzięki rewitalizacji historyczne wnętrza nabiorą nowego blasku. Centrum Tkalnia to nowoczesny kompleks handlowy, który wyróżni się na mapie Pabianic dzięki rozbudowanej ofercie rozrywkowo-rekreacyjnej oraz obecnością pierwszego multipleksu kinowego w mieście. Inwestor, firma A&A, przygotowuje się do otwarcia obiektu, na terenie którego znajdzie się 40 sklepów.

  Udało nam się zbudować zróżnicowane grono najemców, które stworzy pabianiczanom kompleksową ofertę handlowo-rozrywkową w samym sercu miasta. Obecnie procedujemy rozmowy dotyczące wynajęcia ostatnich wolnych powierzchni i prowadzimy intensywne przygotowania do otwarcia obiektu – mówi Paweł Bartosiak, Senior Leasing Consultant BOIG.

  Inwestycja przy Grobelnej zajmie 12 tys. metrów kwadratowych, na których pojawi się około 40 sklepów i 230 miejsc parkingowych. Generalnym wykonawcą obiektu jest firma Awbud.

  Udostępnij

  REKLAMA
  STAROSTWO
  REKLAMA
  NAJNOWSZE WYDANIE

  REKLAMA

  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA