•  

  Zbieramy na konieczną operację biodra. Jej koszt to 38.000 złotych.

  Ceniony w pabianickim środowisku trener Andrzej Sysio – instruktor karate, prezes Klubu HEROS TEAM – potrzebuje wsparcia. Przeszedł pierwszą kosztowną operację biodra. Przed nim długa rehabilitacja i kolejna operacja. Jej koszt to 38 tys. złotych.

  Z pomocą ruszyli przyjaciele i zawodnicy Herosa. Jeśli ich trener zmaga się z chorobą lub poważną kontuzją, muszą go wesprzeć. Postanowili zorganizować „Rodzinny piknik” połączony z biegiem charytatywnym (3 sierpnia na Lewitynie).

  Weź udział w tym wydarzeniu i wyraź w ten sposób swoje wsparcie. W każdym z nas jest duch sportowca. Nie chowaj go w sobie. Przyjdź ze swoimi bliskimi, pokaż wszystkim, jaki heros w tobie siedzi – zachęcają organizatorzy akcji „Razem dla Herosa”.

  Po biegu (5 km) i kijkach nordic walking (też 5 km) będzie odpoczynek przy pieczeniu kiełbasek. Będą gry i zabawy, dmuchańce i animacje dla dzieci. Czeka także licytacja z wieloma ciekawymi przedmiotami. Do wylicytowania m.in. rękawice Joanny Jędrzejczyk i Agnieszki Rylik. Kto interesuje się boksem, na pewno zna te mistrzynie świata. Gościem specjalnym będzie Tomasz Puzon, mistrz karate USA.

  Na piknik w godzinach 11.00 – 16.00 serdecznie zapraszają organizatorzy: Fundacja SPAP i Klub HEROS TEAM. Patronat sprawuje Urząd Miejski w Pabianicach.

  Udostępnij