• News will be here
 • W upalny wtorek, 3 września, w ogrodzie przy Centrum Seniora odbył się piknik „HOLA COSTA RICA!” z udziałem gości z… Kostaryki.

  Licznie zebranych gości przywitała kierownik Centrum Seniora Katarzyna Cegiełka.

  – Witam wszystkich bardzo gorąco na dzisiejszym pikniku. Pozwolę sobie podziękować dwóm panom, którzy przyczynili się do rewitalizacji naszego ogrodu. Niewiele osób chce już pamiętać, jak wyglądał ten ogród przed wakacjami. Słysząc z państwa ust tak wiele ciepłych słów, widzę, że i państwo zauważyliście tę jakże pozytywną zmianę. Ogromne wyrazy podziękowania kieruję do Floriana Wlaźlaka i Marka Sobieraja.

  Do pięknego wyglądu ogrodu przyczynili się również seniorzy, którzy wykonali stoły i ławki z europalet.

  Podczas wtorkowego pikniku na scenie wystąpił zespół śpiewaczy UNISONO pod opieką Andrzeja Krajewskiego oraz goście z Ameryki Środkowej. Nie zabrakło również występów solowych. Elżbieta Ciępka, Alicja Wibig, Paweł Połomski i Rafał Słupski zaśpiewali przy gitarowym akompaniamencie Marka Koszady.

  – W trakcie spotkania artyści pochodzący z „bogatych wybrzeży” przybliżyli nam swoje obyczaje i tradycje, a w ramach wymiany kulturowej upiększyli mur okalający plac naszego centrum wspaniałym muralem przedstawiającym ich interpretację naszego logo z kolibremdodała Katarzyna Cegiełka.

  Biesiada przy muzyce i grillu przebiegała w radosnej i pełnej słońca atmosferze.

  Udostępnij