• News will be here
 • Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza do skorzystania z bezpłatnych szkoleń 11, 16 i 22 października.

  W piątek, 11 października, w Inspektoracie ZUS w Pabianicach przy ul. Kościuszki 31 (pokój nr 3, parter) o godz. 9.00 rozpocznie się szkolenie nt. E-składka – zmiana sposobu rozliczeń z ZUS od 1 stycznia 2018r.”

  W środę, 16 października, w Inspektoracie ZUS w Pabianicach przy ul. Kościuszki 31 (pokój nr 3, parter) o godz. 9.00 rozpocznie się kolejne szkolenie nt. Pracujesz za granicą? Ustawodawstwo, któremu podlegasz i gdzie opłacasz składki. Zmiany dotyczące wydawania formularzy A1 dla obywateli państw spoza UE”.

  We wtorek, 22 października, w Inspektoracie ZUS w Pabianicach przy ul. Kościuszki 31 (pokój nr 3, parter) o godz. 9.00 rozpocznie się szkolenie nt. E-akta – zmiany związane z okresem przechowywania akt pracowniczych”. W tym samym dniu (22 października), ale o godz. 11.00 rozpocznie się drugie szkolenie nt. Wypełnianie dokumentów dotyczących świadczeń krótkoterminowych, tj.: zasiłki chorobowe, świadczenia rehabilitacyjne, zasiłki opiekuńcze oraz zasiłki macierzyńskie”.

  Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na szkolenia prowadzone są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu: (43) 824-73-20 bądź pod adresem: szkolenia_lodz2@zus.pl

  Udostępnij