• Rozpoczęły się zapisy do Zimowej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Pabianic.

  Pierwszy mecz sezonu 2019/2020 odbędzie się 1 grudnia. Następne zaplanowano: 15 grudnia, 26 stycznia, 9 lutego, 23 lutego, 1 marca, 15 marca. Spotkania rozegrane zostaną w Powiatowej Hali Sportowej przy ul. św. Jana.

  – Są to rozgrywki w kategorii OPEN, w których występować mogą drużyny męskie, mieszane i kobiece. W składzie jednej drużyny może być maksymalnie dwanaście osób – mówi Łukasz Stencel, koordynator sportu. W rozgrywkach nie mogą występować drużyny klubowe grające w związkowych rozgrywkach ligowych PZPS oraz zawodnicy aktualnie zgłoszeni i występujący w tych rozgrywkach.

  Dla najlepszych zespołów przewidziano puchary, medale i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników gadżety, upominki oraz poczęstunek podczas każdego meczu.

  Formuła ligi będzie kontynuacją poprzednich edycji, jednakże ostateczna szczegółowa jej forma i harmonogram będą zależały od ilości zgłoszonych drużyn. W tegorocznej edycji mogą wystąpić zarówno drużyny grające w lidze w zeszłym sezonie, jak i nowe zespoły.

  Zgłoszenia drużyn należy przesyłać najpóźniej do 8 listopada na adres e-mail: lukasz_stencel@op.pl

  Decyduje kolejność zgłoszeń.

  Udostępnij