• Bełchatów gościł zapaśników na mistrzostwach województwa łódzkiego kadetów i młodzików.

Złote medale w kadetach wywalczyli w stylu klasycznym Emil Lenard (45 kg) i Wiktor Powalski (60 kg).

Wśród młodzików nasi wywalczyli aż cztery złote medale: Franciszek Gross (48 kg), Jakub Makowski (57 kg), Artur Pik (68 kg) i Dominik Uljanowicz (85 kg). Srebro wśród młodzików zdobył Adam Cichała (kat. 85 kg). W walce o złoto lepszy okazał się kolega klubowy Dominik Uljanowicz. Brązowe medale: Mateusz Jarzębski (48 kg), Kamil Buldecki (52 kg), Olivier Maksymowicz i Igor Czyżewski (62 kg), Borys Miszczak i Hubert Szczech (75 kg) – w walce o brąz wygrał z kolegą klubowym Marcelem Chrzęstem; Adrian Drzewiecki (85 kg). Poza podium znaleźli się Marcel Chrzęst (75 kg) – V miejsce i Adam Leska (48 kg) – VII miejsce.

W klasyfikacji klubowej PTC zwyciężyło w kategorii młodzik, a w kadetach zajęło III miejsce.