• Pabianicki Pabiks w 14. kolejce II-ligowych rozgrywek szczypiornistów zmierzył się we własnej hali z wiceliderem rozgrywek. Konfrontacja nie wypadła dla podopiecznych Sebastiana Rajcherta okazale, bo zakończyła się porażką. I to zasłużoną, patrząc z przebiegu meczu.

Goście przegrywali tylko raz, gdy na 1:0 trafił Kuśmierczyk. Później prowadzili już tylko przyjezdni, do przerwy różnicą siedmiu bramek (12:19). Podobnie po czterdziestu minutach (17:24), by po ostatnim golu Kuśmierczyka ostatecznie wygrać 32:29.

SPR PABiKS Impact Pabianice – Orlęta Zwoleń 29:32 (12:19)

Pabiks: Sańpruch, Biernat, Kuśmierczyk 10, Mielczarek 5, Witczak 4, Kozak 3, Bilichowski 3, Skowroński 2, Kaźmieczak 1, Przybylski 1, Domagalski, Nowicki, Baranowski, Laskowski, Stawicki, Stężała.