• Dzisiaj ruszyły imprezy towarzyszące 28. Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  W szkołach podstawowych oraz przedszkolach dzieci mają możliwość wylicytowania różnych gadżetów pabianickiego sztabu WOŚP.

  O godzinie 10.00 zwołano dzisiaj specjalną konferencję prasową dotyczącą nowego pomysłu na aukcję.

  – Aby uatrakcyjnić nasz finał, mamy pewien pomysł odnośnie aukcji – mówi Maciej Tomaszewski, szef pabianickiego sztabu WOŚP. – Znajdujemy się na skrzyżowaniu Moniuszki i Kilińskiego przy nowo budowanym rondzie w naszym mieście. Chcielibyśmy oddać nazwę tego ronda do licytacji.

  Pabianicki sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wzoruje się na Jaworznie. W tym mieście od dziesięciu lat w ramach finału WOŚP jest „czasowo” licytowana nazwa ronda. Zwycięzca licytacji otrzymuje na rok symboliczny akt własności, a wszystko po to, by wesprzeć Finał WOŚP. W ubiegłym roku nazwę ronda wylicytowano tam za 21.611 zł.

  Sztab wspólnie z radnymi i prezydentem Pabianic wystąpili do Zarządu Dróg Wojewódzkich o zgodę na zamieszczenie na tym rondzie trzech tablic, żeby z każdej strony była widoczna nazwa.

  – Tę właśnie nazwę chcemy licytować. Ta nazwa ma być na jeden rok. To nie koliduje oczywiście z oficjalną nazwą ronda. Chcemy, żeby nazwa nie była obraźliwa i żeby była apolityczna – powiedział Krzysztof Rąkowski, przewodniczący Rady Miejskiej w Pabianicach. – Na tej tablicy będzie zaznaczone, że nazwa została wylicytowana w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Licytacja rusza dziś (10 stycznia). Należy wejść na profil pabianickiego sztabu WOŚP. Tam będzie przekierowanie na licytację.

  https://allegro.pl/oferta/rondo-w-pabianicach-nazwa-na-rok-8845870038?utm_source=notification&utm_medium=addItem&utm_campaign=2a0eff48-74fc-46bd-9482-1913c7c334f1&utm_content=offer-link

  Początkowa kwota to 1.000 złotych. Licytacja będzie trwała dokładnie 10 dni. Mogą wziąć w niej udział osoby indywidualne oraz firmy.

   

   

  Udostępnij