• News will be here
 • W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo pabianickich seniorów Centrum Handlowe „Tkalnia” postanowiło przekazać wszystkim podopiecznym Centrum Seniora w Pabianicach polskie, trójwarstwowe maseczki ochronne.

  – W tym trudnym okresie pamiętamy o seniorach, którzy są na co dzień gośćmi, klientami Tkalni, a obecnie najbardziej potrzebują wsparcia. Chcemy zadbać o ich bezpieczeństwo, zdrowie i dobre samopoczucie – mówi Robert Zapędowski, dyrektor marketingu w Tkalni.

  Do Centrum Seniora przy Konopnickiej trafiły maseczki, koperty i znaczki do wysyłki pocztowej oraz listy od Tkalni wraz z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa, których należy przestrzegać na co dzień.

  – Oczywiście zależy nam na zdrowiu wszystkich pabianiczan, dlatego podarowaliśmy także 10.000 złotych dla Pabianickiego Centrum Medycznego, które dba o wszystkich mieszkańców w czasie pandemii. Ponadto zadeklarowaliśmy prezydentowi miasta oraz dyrekcji szpitala gotowość do pomocy w walce z pandemią – dodał dyrektor.

  Tkalnia informuje, że jest gotowa na ponowne otwarcie. Nieustannie sprzątane są, odkażane i czyszczone wszystkie przestrzenie w centrum handlowym, aby pabianiczanie i ich najbliżsi mogli bezpiecznie, bez żadnych obaw powrócić i robić zakupy w ulubionych sklepach przy Grobelnej.

  Udostępnij