• News will be here
 • Przed godziną 13.00 służby ratunkowe zadysponowano do wypadku drogowego na ulicy Łódzkiej w Konstantynowie Łódzkim, gdzie doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Kierujący mazdą 71-letni mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z oplem. Na opla najechał jeszcze ford.

  Ratownicy Zespołu Ratownictwa Medycznego wraz z policjantką z konstantynowskiego komisariatu prowadzili resuscytację krążeniowo-oddechową u kierowcy, który spowodował wypadek. Działania strażaków polegały na udzieleniu pomocy medycznej pozostałym osobom biorącym udział w zdarzeniu, zabezpieczeniu miejsca wypadku i usunięciu płynów silnikowych z jezdni. W wypadku wzięło udział pięć osób – w tym dwoje dzieci. Trzy wymagały interwencji medycznej.

  – Mimo prowadzonej kilkadziesiąt minut reanimacji nie udało się uratować 71-letniego mężczyzny. Kierowca prawdopodobnie zasłabł w czasie jazdy, przez co prowadzony przez niego pojazd zjechał na przeciwległy pas ruchu… – informują druhowie z OSP Konstantynów.

  foto: OSP Konstantynów

   

  Udostępnij