• News will be here
 • Od poniedziałku (22 czerwca) do niedzieli (28 czerwca) zamknięty będzie przejazd drogowokolejowy na ul. Torowej.

  Kierownik budowy poinformował, że: Ze względów bezpieczeństwa przejazd będzie zamknięty zarówno dla ruchu kołowego, jak i pieszego z uwagi na duże zintensyfikowanie maszyn budowlanych i pracowników w jednym miejscu roboczym, poruszające się po sąsiednich torach pociągi osobowe i towarowe oraz wyłączone rogatki zamykające przejazd.

  Od poniedziałku od godz. 8.00 z powodu zamknięcia przejazdu autobusy linii 260 i 262 będą do odwołania kursować tymczasowo zmienioną trasą: z Waltera Jankego bez zmian do ulicy Zamkowej, dalej objazdem ulicami: Wspólną, Karniszewicką, Torową do ulicy Wspólnej i następnie stałą trasą do Kudrowic. Dla linii 262 analogiczna zmiana trasy obowiązuje w przeciwnym kierunku. Dla linii 260 zmiana dotyczy tylko podanego kierunku.

  Przystanki dodatkowe na trasie objazdu: kierunek Kudrowice: Wspólna/Karniszewicka, Karniszewicka 111, Karniszewicka/GS; kierunek Waltera Jankego: Karniszewicka/Urząd Gminy, Karniszewickaytowicka, Karniszewicka/Wspólna.

  Wykonawca ZUE SA poinformował, iż zamknięcie przejazdu potrwa do niedzieli, 28 czerwca, włącznie, zastrzegając, że planowany termin może ulec skróceniu lub wydłużeniu.

  Udostępnij