• Formownia i Strefa Ruchu połączyły siły w szczytnym celu, jakim jest CHARYTATYWNY PIKNIK dla Roksany. 15-latka od 3 lat choruje na wrzodziejące zapalenie jelita grubego oraz rumień guzowaty. Niestety, choroba jest nieuleczalna i można jedynie łagodzić jej skutki.

    Piknik rozpocznie się już w niedzielę (19 lipca) o godzinie 11.00 na Lewitynie (Bugaj 110). Od 11.00 do 13.00 trwać będzie bieg po pętli z „O co biega”. O 11.15 wystartuje Cross Forma z Formownią, natomiast o 12.00 – Zumba Kids ze Strefą Ruchu. W samo południe rozpocznie się również mecz koszykówki pomiędzy Formownią a Strefą Ruchu. O godz. 13.00 Strefa Ruchu poprowadzi zajęcia Body Shape.

    W tym dniu zaplanowano również wiele atrakcji: animacje, malowanie buzi i dmuchańce. Nie zabraknie słodkości, a także zdjęć z maskotką Myszką Miki oraz Ciasteczkowym Potworem.

    W ubiegłym roku na Lewitynie odbył się „VII Bieg Charytatywny 12h z Koroną”, aby wesprzeć chorą Roksanę. Wówczas liczba uczestników biegu przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Oby w najbliższą niedzielę na piknik przybyło jak najwięcej pabianiczan.

    Udostępnij