• Od 1 sierpnia do 15 września trwa nabór wniosków o stypendium dla najzdolniejszych uczniów.

  Kiedy radni dowiedzieli się, że w tym roku nie będzie miejskiego stypendium dla najzdolniejszych uczniów, postanowili działać.

  Krzysztof Rąkowski, Krzysztof Hile, Andrzej Żeligowski, Aleksandra Stasiak, Bożenna Kozłowska, Grażyna Wójcik, Joanna Kupś, Piotr Duraj, Iwona Marczak, Gabriel Grzejszczak, Aleksander Wójtowicz, Marta Cicha, Dariusz Cymerman, Małgorzata Grabarz, Alicja źwiak, Dorota Pędziwiatr i Monika Urbańska, czyli Koalicyjny Klub Radnych Pabianice, zdecydowali, że to oni będą fundatorami takiego stypendium. Do akcji włączył się prezydent miasta i jego zastępcy.

  Właśnie trwa nabór wniosków. Formularz zgłoszeniowy ucznia do Stypendium Koalicyjnego Klubu Radnych Rady Miejskiej w Pabianicach dla uczniów, mieszkańców Gminy Miejskiej w Pabianicach, można pobrać ze strony Urzędu Miejskiego. Na wnioski klub czeka do 15 września.

  Udostępnij

  Jeden komentarz

  1. Szkoda tylko ,ze zdolne dzieci chodzące do szkoły w mieście i tam zdobywające wysokie wyniki w nauce są poszkodowane tylko dlatego że mieszkają w gminie -PRZYKRE TO.

  Możliwość komentowania została wyłączona.