• News will be here
  • Zawodnicy UKS „Azymut” obóz klubowy spędzili w Jagniątkowie, górskiej dzielnicy Jeleniej Góry. Pierwsze siedem dni szlifowali formę biegową i uczyli się nawigacji w jednym z najtrudniejszych terenów do biegania na orientację w Polsce.

    – Obóz zakończyliśmy startem w trzydniowych zawodach Grand Prix Polonia, pokonując bardzo wymagające fizycznie i technicznie trasy mówi Łukasz Gryzio. – Wyniki końcowe zawodów pokazują, że nauka nie poszła w las, i, mimo że dla niektórych podopiecznych trenera Adama Gąsiorowskiego było to pierwsze zetknięcie się z takim terenem, zaprezentowali się doskonale, zdobywając miejsca w pierwszej szóstce.

    Na pierwszym stopniu podium stanęła doświadczona Małgorzata Biniecka w K21S i nowicjusz Paweł Kielnerowski w OPEN, drugie miejsce wywalczyła w kobiecej elicie Maria Pabich, w K18 Julia Krempińska i w M14 Maciej Sztranek. Na trzecim miejscu uplasowała się w K10 Hanna Pabich, a w K45 Katarzyna Konc.

    Ponadto miejsca w TOP 6 zdobyli mniej doświadczeni, ale najbardziej waleczni młodzi zawodnicy z kategorii K14: Kaja Młynarczyk, Marika Kozuń i z M14: Oskar Wesołowski oraz Jerzy Durma.

    Udostępnij