• Z inicjatywą pomocy seniorom w czasie pandemii wyszło Biuro poselskie posła Dariusza Jońskiego w Pabianicach.

  Krystian Paszkiewicz i Filip Korys, współpracownicy Biura posła Dariusza Jońskiego, wystąpili z inicjatywą pomocy lokalnej społeczności, w szczególności seniorom, polegającej na przygotowaniu się do funkcjonowania w okresie pandemii i zbliżającym się sezonie grypowym.

  Propozycja dotyczy warsztatów technologicznych polegających na nauczaniu podstawowych umiejętności korzystania z komputera oraz smartfona w celach komunikacyjnych, jak i rekreacyjnych mówi Krystian Paszkiewicz.

  Inicjatywa dotyczy również pomocy seniorom w codziennym funkcjonowaniu, to znaczy robieniu zakupów (w sklepach, aptekach itp.).

  W najbliższym czasie w mieście zostaną rozwieszone plakaty informacyjne dotyczące naszego projektu. Zachęcamy do współpracy wszystkie lokalne instytucje oraz osoby chcące nas wspomóc w realizacji naszej Inicjatywy Senior zachęca Filip Korys.

  Zgłoszenia są przyjmowane przez Biuro Poselskie (ul. Batorego 2) osobiście w poniedziałki i środy w godzinach 12.0016.00 oraz telefonicznie pod numerem 661798200.

  Udostępnij