• News will be here
 • Salon jubilerski z ulicy Zamkowej 24 w Pabianicach zaprasza na zakupy świąteczne dla najbliższych.

  Wspaniałe upominki w postaci biżuterii wręczane są przy okazji ważnych uroczystości, a także ofiarowywane w ramach podziękowania za pomoc, wsparcie, troskę czy wieloletnią przyjaźń. Święta są właśnie taką chwilą, gdy możemy wspólnie z najbliższymi spędzić czas i podarować im ten promyk szczęścia i radości. W takich okolicznościach cudownie jest usłyszeć od ukochanego tego wymarzonego i jakże wyczekiwanego pytania „Czy zostaniesz moją żoną?”

  Na tę szczególną okazję posiadamy szeroki wybór pierścionków złotych z cyrkoniami, brylantami oraz innymi szlachetnymi kamieniami. Chętnie doradzimy oraz dopasujemy pierścionek do oczekiwań klienta, aby był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Nasza biżuteria złota i srebrna dedykowana jest każdej kobiecie, aby podkreślić jej szlachetność i piękno.

  Jeżeli chcesz sprawić, by obdarowywana osoba poczuła się wyjątkowo i sprawić, że prezent będzie dedykowany tylko dla niej, wykonamy specjalny grawer.

  W naszym salonie znajdziecie Państwo biżuterię złotą oraz srebrną – kolczyki, łańcuszki, zawieszki, pierścionki i bransoletki. Przy zakupie złotego pierścionka otrzymają Państwo kartę serwisową, która upoważnia do darmowego odświeżenia go raz w roku (karta ważna przez dwa lata).

  Dla najmłodszych klientek powstała wyjątkowa kolekcja: najmniejsze, delikatne, błyszczące wyroby jubilerskie zdobione dziecięcymi i kolorowymi wzorami. Nie zapominamy również o Panach. Dla nich mamy wiele dodatków: łańcuszki, bransoletki, także te ze skóry, spinki do mankietów czy zawieszki.

  W naszym salonie wykonujemy także usługi jubilerskie. Jeżeli posiadasz biżuterię, która straciła swój blask, leżąc w szkatułce, bądź wymaga ona naprawy – zapraszamy!

  Proponujemy jeszcze talony jubilerskie. To dzięki niemu obdarowana osoba będzie mogła wybrać swój prezent.

  Naszym atrybutem jest wieloletnie doświadczenie i jakość wykonywanych przez nas usług.

  Udostępnij