• Co można robić w domu w czasie ferii? Na przykład zawalczyć o klocki, książki i inne nagrody!

  Do ciekawej zabawy zachęca uczniów i ich rodziców serwis internetowy dyktanda.pl. Konkurs potrwa aż do końca ferii, czyli do niedzieli, 17 stycznia.

  Na portalu będą stopniowo pojawiać się dyktanda konkursowe. Za uzupełnienie każdego z nich uczestnik będzie otrzymywał punkty. Nagradzana będzie liczba prawidłowych odpowiedzi, a także czas rozwiązania dyktanda – im szybciej (a przy tym poprawnie), tym więcej punktów. Suma punktów będzie przedstawiana w rankingu, który wyłoni zwycięzców.

  Nagrody rzeczowe otrzyma aż 20 uczestników! Zdobywcy trzech pierwszych miejsc otrzymają zestawy klocków LEGO oraz poduszki relaksacyjne z oferty Relaksacyjne.pl. Nagrodami za uplasowanie się na miejscach 4-6 będzie wybrana poduszka relaksacyjna oraz książka. Z kolei uczestnicy, którzy znajdą się na miejscach 7-20, dostaną książki od sponsorów.

  Organizator postarał się o to, aby nikt nie został bez nagrody. Każdy, kto zdecyduje się wziąć udział w Dyktandzie Zimowym, otrzyma miesięczny dostęp próbny do portalu Legimi.

  Zapisy do konkursu pod adresem: https://dyktanda.pl/konkursy/dyktando-zimowe

  Udostępnij