• W sobotę, 16 stycznia, rozpoczęły się aukcje Allegro pabianickiego sztabu WOŚP. Działa również specjalna e-skarbonka.

   

  – Jeżeli chcecie przekazać coś na internetowe aukcje, to przynieść możecie to do Hufca ZHP Pabianice, ulica Konopnickiej 39 – informowali 11 stycznia harcerze na Facebooku Sztab WOŚP Pabianice.

  Harcerze czekają na pabianiczan we wtorki w godzinach 9.30 – 13.15 oraz w czwartki w godzinach 14.00 – 17.30. Inne terminy są możliwe po wcześniejszym uzgodnieniu. Przedmioty przekazywać można do dnia Finału, do 31 stycznia.

  Każda aukcja będzie trwać dwa tygodnie – informuje Maciej Tomaszewski, komendant Hufca ZHP Pabianice. – Rzeczy można przynosić do nas aż do Finału WOŚP.

  Działa również e-skarbonka pabianickiego sztabu WOŚP. Wirtualna puszka daje możliwość wpłacania datków na rzecz Wielkiej Orkiestry bez wychodzenia z domu.

  – E-skarbonka naszego sztabu WOŚP już działa! – poinformowali 7 stycznia na Facebooku harcerze z Pabianic. – Dzięki niej pomaganie stanie się jeszcze łatwiejsze niż dotychczas! Zachęcamy do wsparcia akcji!

   

  Link do e-skarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/amtp6g

   

  Szczegóły akcji:

  https://www.facebook.com/wosppabianice/posts/1684045458442768

   

  Razem z WOŚP gra m.in. sieć sklepów Lidl. W pabianickich marketach pojawiły się już skarbonki. Chętni mogą wpłacać datki na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy.

  Udostępnij