• 26 stycznia po godzinie 9.00 na Facebooku Sztabu WOŚP Pabianice ukazał się krótki filmik, w którym Jurek Owsiak pozdrowił nasze miasto.

  – Siema, Pabianice! Przed nami 29. Finał WOŚP i nawet nie wiecie, jak się cieszymy, że mimo pandemii zagracie razem z nami – powiedział prezes Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. – Ściskamy Was i pozdrawiam wszystkich mieszkańców Pabianic i okolic. Pamiętajcie, że gramy do końca świata i jeden dzień dłużej!

  Link, pod którym można zobaczyć wideo: https://www.facebook.com/watch/?ref=notif&v=858291281618591

  Gra miejska

  – Witajcie Drodzy WOŚPowicze! Mamy dla Was coś zupełnie specjalnego! Gra Miejska „Gramy z głową, 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” – poinformował na swoim Facebooku pabianicki Sztab WOŚP.

  Celem gry jest poznanie historii oraz działań Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W wydarzeniu mogą wziąć udział patrole 2-5-osobowe, składające się wyłącznie z osób, które mieszkają w jednym domu. Zabawa rozpocznie się o 11.00 w dniu Finału (31 stycznia).

  Uczestnicy muszą wykonać kilka zadań zaszyfrowanych w kodach QR (tj. w celu skanowania tych kodów wykorzystywane są najczęściej telefony komórkowe z aplikacją umożliwiającą wykonywanie tej czynności). Punkty gry będą rozmieszczone wyłącznie na terenie Pabianic. Dla najlepszych patroli przewidziane zostały nagrody oraz gadżety Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Zgłoszenia należy przesłać do 29 stycznia do godziny 12.00 na adres mailowy: pabianice@zhp.pl.

  – W odpowiedzi prześlemy wszelkie szczegóły, kartę patrolu oraz regulamin gry – dodają harcerze.

  Udostępnij