• II ZLOT ADOPCIAKÓW PSIjaciel_4U_Pabianice, który odbył się w niedzielę, 22 sierpnia, uważamy za sukces. Rok temu na Zlocie odliczyło się 47 psiaków Adopciaków, a teraz było ich ponad 60.

  – To dla mnie ogromna radość i wzruszenie widzieć znajome twarze i rozmerdane ogonki z zeszłego roku oraz nowe zupełnie mi nieznane. Świadczy to o tym, że nasza impreza zaczyna spełniać swoją rolę – cieszy się Joanna Twardowska, organizatorka zlotu. – Wyciągając naukę z I Zlotu, teraz wyszło wszystko sprawniej i szybciej, mniej zamieszania, więcej spokoju i opanowania. Z roku na rok będzie coraz lepiej i, patrząc na to, że było nas więcej, to za rok powinno być blisko 100 psiaków Adopciaków, czego sobie i innym życzę.

  Tak jak w ubiegłym roku odwiedził nas na Zlocie pies Fijo (jego historia była już przedstawiana) ze swoimi psimi przyjaciółmi Maksem i Teodorem. Psiaki się cudownie odnalazły w dużej psiej rodzinie, dawały radę jak w pełni sprawne psy.

  – To cudowne, że tak zwany #efektFijo działa i mogliśmy cieszyć się obecnością innych psiaków po przejściach. Jestem szczęśliwa, że tak liczna grupa zechciała być z nami w tym dniu. Na spacerze Adopciaków odliczyły się jeszcze dwa psie serduszka, które miały tylko trzy łapki i jeden niewidomy pies. Psiaki dawały sobie radę wspaniale, mam nadzieję, że inni szczęśliwcy posiadający psy z dysfunkcjami, odważą się i zawitają na III ZLOT ADOPCIAKÓW PSIJACIEL_4U_PABIANICE w 2022 – mówi Joanna Twardowska. – Mieliśmy to szczęście, że w tym roku zlot również został uwieczniony na wielu pięknych zdjęciach. Fotorelację będziemy dodawali na naszych stronach internetowych, zapraszamy do śledzenia i przeżywania tego z nami jeszcze raz. Ogromnie dziękuję fotografom: Stanisławie Bogackiej, cudownym paniom z FotoOgonków, Jarosławowi Kraśnieckiemu, Michałowi Biskupskiemu i Maciejowi Koseckiemu.

  Organizatorzy wydarzenia cieszą się, że z roku na rok liczba adopciakow biorących udział w zlocie zwiększa się.

  – Chciałabym, aby to wydarzenie wpisało się na stałe w kalendarze właścicieli naszych adopciaków. Ideą zlotu jest promocją adopcji, dlatego niezmiernie miło było nam gościć również psiaki adoptowane z innych miejsc niż nasze pabianickie schronisko (innych fundacji, Kutno, Tomaszów Mazowiecki, Łódź). Dziękujemy wszystkim za przybycie i do zobaczenia za rok! – zaprasza wolontariuszka Ania Lewicka.

  – A dla nas wolontariuszy nie ma nic bardziej fantastycznego, jak zobaczyć byłego podopiecznego z Nową Rodziną. Uwierzcie nam, że jest to dla nas bardzo ważne i cudowne przeżycie – powiedziała Ola Grzęda.

  Przygotowania do zlotu trwają kilka miesięcy i chcemy ponownie podziękować wszystkim, którzy dołożyli do niego swoje cegiełki. Dzięki tym osobom mogliśmy podarować Wam Pakiet Adopciaka i zorganizować bazarek, dlatego też serdecznie zachęcamy do wspierania tych firm, od których prezenty znaleźliście w plecaczkach i były licytowane na Bazarku PSIjaciel_4U_Pabianice. Bez Nich by to się nie udało:

  Słodka Harmonia – cukiernia fit, ZAMERDAM, BAMBO-LINE, TEXPOL, FotoOgonki, Salon Pielęgnacji Psów Łapka Pabianice, NATU-handmade, POROZUMIENIE-behawiorystka, Monika Chmocho MoCho-handmade, Haft komputerowy PAULINEX, Fundacja Pomocy Zwierzętom Kundel Bury, Stanisława i Wojciech Bogaccy, ZSCKR WIDZEW-Ksawerów, Brojko_Bello #efektFijo, Piotr Twardowski, ŚWIAT KWIATÓW – kwiaciarnia. Gosia Bogacka, Monika Błaszczyk-Looptheloop, KURA W CZAPCE, PSIJACIEL_4U_PABIANICE.

  – Mam nadzieję, że za rok spotkamy się ponownie, bo dla nas Zlot Adopciaka już wpisuje się w coroczny kalendarz i liczę, że dla Was też. Nie pozostaje mi nic innego, jak zaprosić na III ZLOT ADOPCIAKÓW PSIJACIEL_4U_PABIANICE za rok, pod koniec sierpnia 2022 – dodała Joanna Twardowska.

  foto: Michał Biskupski, FotoOgonki

  https://fotoogonki.pl/index.php/about-us/ https://bamboo-line.pl/ http://texpol.net.pl/

  https://m.facebook.com/FundacjaKundelBury/?locale2=pl_PL

  https://instagram.com/pies_fijo_2018?utm_medium=copy_link

  https://instagram.com/monikachmocho?utm_medium=copy_link

  https://instagram.com/brojko_bello?utm_medium=copy_link

  https://www.facebook.com/looptheloop.handmade/ https://www.facebook.com/Haft-komputerowy-Paulinex-651739658217651/

  https://www.facebook.com/zespolszkolwidzew/

  https://www.facebook.com/lapka.ksawerow/

  https://www.facebook.com/porozumieniemiedzygatunkowe/

  https://www.facebook.com/Kura-w-czapce-623765107690112/

  https://www.facebook.com/haumiau.foto.9 Jarosław Kraśniecki

  https://www.facebook.com/PSIjaciel.4U.Pabianice/

  https://www.facebook.com/slodkaharmonia/ https://www.facebook.com/Natuhandmade/

  https://www.facebook.com/zamerdpl/

  foto: Stanisława Bogacka, Jarosław Kraśniecki i Joanna Twardowska

  Udostępnij