• Wczoraj (2 września) odbyła się 2. edycja pokazu „Moda na recykling”. Podczas imprezy zaprezentowane zostały dzieła projektantki Anny Kubisz oraz współpracujących z nią w czasie warsztatów dzieci i młodzieży. Wśród nich byli uczniowie SP 17!

    Wczorajszy pokaz „Moda na recykling” był finałem projektu Europejskiej Platformy Recyklingu. To prezentacja kolekcji wykonanej z elektrośmieci autorstwa projektantki Anny Kubisz przy współpracy młodzieży. Wydarzenie odbyło się w Warszawie, a poprowadzili je Maja Frykowska i Conrado Moreno. Gwiazdą muzyczną była Magda Bereda.

    W styczniu 2020 roku w SP nr 17 odbyły się warsztaty mody recyklingowej. Projektantka Anna Kubisz wraz z uczniami wykonała stylizację z przetworzonych odpadów. Wczoraj w Warszawie odbył się wielki finał z pokazem mody z recyklingu – informują urzędnicy ratusza. – Paulina Sykut-Jeżyna oraz Katarzyna Cichopek wystąpiły w kreacjach zaprojektowanych przez uczniów naszej „siedemnastki”. W naszym stroju sesję zdjęciową miała również Anna Mucha. Co więcej, nasz strój został wybrany do wylicytowania na aukcji internetowej! Gratulujemy młodym talentom!

    Stroje z recyklingu prezentowały wczoraj takie gwiazdy, jak Ida Nowakowska, Tamara Gonzalez Perea, Monika Richardson, Marcela Leszczak, Olga Borys, Anna Zejdler, Anna Powierza, Magda Bereda, Maja Frykowska oraz wspomniane już Paulina Sykut-Jeżyna i Katarzyna Cichopek. Zdjęcia z pokazu, w tym sław ubranych w stroje autorstwa SP17, obiegły już internet i media plotkarskie.

    Foto: UM

    Udostępnij