• W sobotę, 23 kwietnia, świętujemy Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

  Z tej okazji Empik, jak co roku, przygotował atrakcyjny program obchodów, a w nim: 3 książki w cenie 2 w salonach, wybrane tytuły do -50% taniej w sklepie on-line oraz konkurs z rocznym zapasem nowości do wygrania!

  Światowy Dzień Książki to okazja, aby upolować taniej chociażby nowości, które ostatnio wpadły nam w oko, bądź tytuły, które od dawna zamierzaliśmy przeczytać. W salonach na klientów Empik Premium i Empik Premium Free czeka jedna z ulubionych promocji, czyli „3 za 2” na całą ofertę książkową. Natomiast na Empik.com można skorzystać ze zniżki do -50% na wybrane tytuły. Oferty obowiązują do 24 kwietnia.

  Uwaga, można też wygrać roczny zapas książek!

  100 nowych książek do domowej biblioteczki? To marzenie niejednego mola książkowego! Warto szykować miejsce na półkach, bo 23 kwietnia na profilu Empiku na Facebooku startuje konkurs, w którym nagrodą główną jest właśnie 100 nowości i bestsellerowych tytułów ostatnich miesięcy. Do wygrania są również karty prezentowe Empiku o wartości 100 zł.

  Co trzeba zrobić? Wystarczy udowodnić swoją prawdziwą miłość do książek. Forma i sposób są całkowicie dowolne: można napisać kilka zdań z głębi serca, zrobić zdjęcie lub nagrać krótki filmik. Liczą się kreatywność, zaangażowanie i autentyczność. Zgłoszenia będą przyjmowane do 30 kwietnia.

  Szczegóły i regulamin akcji dostępne na profilu Empiku na Facebooku.

  Udostępnij