• Komenda Hufca ZHP Pabianice organizuje konkurs plastyczny „Aleja pabianickich harcerzy”. Pomysł związany jest z 110. rocznicą istnienia harcerstwa w naszym mieście.

  Przez te 110 lat bardzo wiele się zdarzyło. Mnóstwo pabianiczan założyło harcerski mundur. Ten konkurs może być okazją na przywołanie wspomnień albo docenienie koleżanki lub kolegi.

  Zastanówcie się, może ktoś z waszych bliskich był harcerzem? Mama, tata, brat albo dziadek? Namalujcie jego portret i weźcie udział w konkursie – zachęcają pabianiccy harcerze.

  Rywalizacja skierowana jest do przedszkolaków w wieku 5-6 lat, uczniów klas I-III, IV-VIII, a także harcerzy i zuchów. Prace – portrety harcerzy w dowolnej technice – składać można do 18 maja. Ważne, by rysunki były w formacie A4, w orientacji pionowej, bez żadnych wystających elementów, z kolorowym tłem i jak najmniejszą ilością białych elementów.

  Prace w kopercie A4 składać można osobiście w siedzibie Hufca przy ul. Konopnickiej 39 (poniedziałek: 15.00 – 18.00; środa: 10.00 – 13.00; czwartek: 15.00 – 19.00) lub wysłać pocztą. Rozstrzygnięcie – 24 maja.

  Szczegóły na harcerskim Facebooku. E-mail konkursowy: lukasz.barys@zhp.net.pl

  Udostępnij