• Cztery medale zdobyli sumici PTC podczas mistrzostwach Polski kadetów, które rozegrano 28 i 29 maja w Kwidzynie. Pabianicki klub reprezentowało ośmiu zawodników.

Podwójnym medalistą został Franciszek Tokarczyk, który zdobył srebrny medal w kategorii 95 kg i brązowy w kategorii open. W walce o złoto przegrał z Pawłem Polberkiem z Pyrzyc, natomiast w walce o brąz wygrał z Oliwierem Trześniakiem (ZTS Lublin).

Brązowe krążki wywalczyli: Marcel Chrzęst (85 kg), który pokonał Dominika Kuklińskiego z Sobieskiego Poznań, oraz Hubert Szczech (95 kg), wygrywając z Sabą Digmeleskuvilim (UKS Niedźwiadek Warszawa).

Poza podium: Kamil Buldecki, Franciszek Gross, Kacper Szczepański, Adrian Drzewiecki i Igor Czyżewski.

W zawodach startowało ponad 140 zawodników z 34 klubów. PTC zajęło III miejsce drużynowo.