• 7 czerwca po południu po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią, w ogrodzie Przedszkola Miejskiego nr 14 odbył się długo wyczekiwany przez wszystkich Piknik Rodzinny.

  Specjalnie na tę okazję przygotowano liczne niespodzianki. Rodzinne spotkanie rozpoczęła dyrektor Anna Śliwińska, zapraszając najpierw do obejrzenia występów dzieci z poszczególnych grup.

  – Nasi mali artyści recytowali okolicznościowe wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli i grali na instrumentach – mówi Sylwia Pawłowska, wicedyrektor przedszkola.

  Następnie goście mogli skorzystać z takich atrakcji jak: dmuchańce, działania plastyczne czy sportowe oraz zabawy z animatorami. Dużym zainteresowaniem cieszyły się zabawy przy muzyce przygotowane pod kierunkiem instruktora zumby oraz zabawy taneczne poprowadzone przez studio tańca „Skrzydła”.

  Nie zabrakło też poczęstunku, w który duży wkład włożyli rodzice przedszkolaków. W kilku punktach gastronomicznych na gości czekały sałatki, kanapki z pasztetem i smalcem, bigos, woda z miętą oraz dużo, dużo słodkości. A największe powodzenie wśród najmłodszych miała fontanna z czekoladą – palce lizać!

  – Dziękujemy serdecznie wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację imprezy oraz za obecność i wspaniałą zabawę. Nawet niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła nikomu wspaniale razem bawić się. Wierzymy, że za rok piknik będzie równie udany! – podsumowała dyrektor Anna Śliwińska.

  Udostępnij